Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Takimi i dashurisë nuk shkon siç duhet në emisionin kosovar, dy të rinjtë sulmohen nga qentë (VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

29dd9e1bf3cbfea1fd9aacdb9373674c

Konkurentët e emisionit “It’s my Love” në Kosovës, Bajrami dhe Erza, kanë dalë dje në një takim, i cili nuk ka shkaur dhe aq mirë.

Fillimisht Bajrami i kërkoi falje Erzës për vonesën për shkak se kjo e fundit kishte pritur një orë e gjysmë, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qenë u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.

Erza largohet me vrap, ndërsa Bajrami luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në në këmbë.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img