Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Takim me Bajram Begajn, Edi Rama shkon në Presidencë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Presidencë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin Bajram Begaj.

Bëhet me dije se ky është një takim jo zyrtar dhe formal.  Mësohet se kreu i qeverisë ka zhvilluar një takim kokë më kokë me kreun e shtetit.

Ende nuk dihet se për çfarë është diskutuar mes tyre, por mendohet se kanë folur për zgjedhjet dhe sigurinë.

 

Më shumë
spot_img
spot_img