Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Takim i PAPRITUR, Rama mbledh me urgjencë 4 të besuarit e tij, çfarë po ndodh në selinë rozë?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim të papritur këtë pasdite me disa nga figurat kryesore të PS në selinë rozë.

Mësohet se kryeministri është takuar me kreun e Grupit Parlamentar të PS, Taulant Ballën, me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi, Damian Gjiknurin dhe ministrin Bledi Çuçi.

Takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura, ndërsa ende nuk dihet motivi i kësaj “mbledhje rrufe”.

Temat më të rëndësishme gjatë ditëve të fundit kanë qenë kronikë e zezë, tema e zgjedhjeve të 25 prillit, por edhe ajo e shkarkimit të Presidentit Meta.

Newsbomb do ju mbajë të informuar nëse dalin detaje lidhur me këtë mbledhje në selinë rozë.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img