Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Takim i PAPRITUR, kryeministri Rama prej 1 ore në rezidencën e Yuri Kim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama prejj një ore ndodhet në rezidencën e ambasadores ameriaken, Yuri Kim.

Nuk dihet se për çfarë po diskutohet, por ky takim vjen i papritur dhe i paparalajmëruar më herët nga zyrat e shtypit.

Ky takim vjen menjëherë pas vizitës dy-ditore të kryeministrit Rama në Turqi me Erdogan dhe ministra të kabinetit të tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img