Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Takim i PAPRITUR i Yuri Kim me shefin e krimeve të SPAK, ambasadorja paralajmëron operacione të tjera: Do ta shihni që askush nuk është…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim të papritur dhe të paparalajmëruar me shefin e seksionit të krimeve të SPAK, Altin dumani.

Kim shprehu vlerësimet e shumta për të gjitha çështjet që kanë rezultuar të suksesshme, duke paralajmëruar të tjera.

Me anë të një shënimi në rrjete sociale, Kim thotë se SPAK do të japë më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin.

Shënimi i Yuri Kim

Unë takova Altin Dumanin, shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, sot për të shprehur vlerësimin për çështjet dhe procedimet e shumta që kanë rezultuar me burgim dhe konfiskim të pasurisë SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin.

Më shumë

spot_img
spot_img