Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Takim i ministrave Gjiknuri-Kumbaro me përfaqësuesin e OMONIA në Himarë, zbardhet tema e mbledhjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri së bashku me ministren e Kulturës Mirela Kumbaro mësohet se ditën e sotme kanë zhvilluar një takim në qytetin e Himarës me përfaqësuesin e OMONIA, Fredi Beleri.

Ky takim është mbajtur me dyer të mbyllua në një nga ambientet e qytetit të Himarës.

Bëhet me dije se subjekti i takimit të ministrave me përfaqësuesin e OMONIA kanë qenë shëmbjet e disa banesave në Himarë. Mësohet se do të mbahet një tjetër takim në ditët e ardhshme. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img