Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Takim historik me një shtrëngim duarsh të çuditshëm mes Obamës dhe Kastros

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në momentin pas përfundimit të konferencës për shtypnga presidenti Barack Obama dhe Raul Kastro në Kubë, nisi një shtrëngim duarsh i çrregullt dhe shumë i çuditshëm.

Lideri kuban i ka ngritur krahun Obamës duke e mbajtur për disa sekonda në ajër, një veprim që ngjan me njoftimin e fituesit nga arbitri në një ndeshje boksi. Ndiqni pamjet:

albsig

spring

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img