Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Tahiri shpërndan legalizime në Zall Herr: Nesër punësim e ekonomi të fortë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Brendshëm, njëkohësisht kryetar i PS për Tiranën, Saimir Tahiri, zhvilloi një takim me banorë të Zall Herrit, ku u shpërndanë 200 leje legalizimi për zonën.

Në takim ishin të pranishëm dhe deputeti i zonës Xhemal Qefalia si dhe përfaqësues të ALUIZNI-t.

“Sot legalizim, nesër punësim, ekonomi më të fortë, rrugë, shkolla e kopshte #në18mePS”, shkruan ministri Tahiri në fb.  “Janë mbi 100 mijë legalizime të kryera në tre vite e gjysëm, krahasuar me vetëm 20 mijë legalizime gjatë 8 viteve të qeverisë së mëparshme”, theksoi Saimir Tahiri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img