Tahiri i shkon 20 minuta në zyrë Metës

Publikuar tek: politike, më 11:34 30-09-2015 Tahiri i shkon 20 minuta në zyrë Metës

Ministri i Punëve të Brendshme Sajmir Tahiri i shkon për 20 minuta në zyrë kreut të Kuvendit Ilir Meta.

Takimi mes tyre sapo ka përfunduar, por ende nuk dihet me saktësi tema e bisedës mes tyre. Një takim shumë i shkurtër po të marrin në konsideratë zhvillimet e mëdha kohët e fundit në politikë.

Ilir Meta takoi dje presidentin Bujar Nishani dhe kreun e PDIU-së Shpëtim Idrizi.

Së fundmi një letër e Spartak Brahos, kreut të Komisionit të Sigurisë në Kuvend ka tronditur opinionin publik, ku flitej për skenarë destabilizues ndaj vendit. Letra i është dërguar Nishanit, kreut të SHISH Visho Ajazit dhe krerëve të institucioneve të tjerë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012328147888184
array(1) { ["section"]=> string(44) "tahiri-i-shkon-20-minuta-ne-zyre-metes-21999" }