Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit, reagon Zagani: Sot është hera e parë që…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit, ka reaguar ish-shefi i Antidrogës, Ditan Zagani.

albsig

Ai ka reaguar me një ‘bravo’ të madhe ndaj aktit të Tahirit për dorëzimin e mandatit.

“Është hera e parë që më pëlqeu vërtet shumë, si për çfare tha , ashtu dhe për çfarë bëri. Sot e meriton ti themi që të gjithë dhe me të madhe ..BRAVO çuno!”, shkruan Zagani në postimin e tij.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img