Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

zyrtarja e DASH

Zyrtarja e lartë amerikane sot në Tiranë, takon Alibeajn dhe Tabakun në Kuvend, shmang Berishën dhe selinë e PD, “i bën dalje” dhe Metës

Ndihmës Sekretarja amerikane për Byronë e Çështjeve Europiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried, do të zhvillojë një vizitë në Tiranë, sot më 28 prill, në...

Zyrtarja e lartë e DASH vizitë në Tiranë, takim me Alibeajn dhe Tabakun, “shmanget” Berisha   

Ndihmës Sekretarja amerikane për Byronë e Çështjeve Europiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried, do të zhvillojë një vizitë në Tiranë, në 28 prill në kuadër...

Lajmet e fundit