Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

zyrtaret shqiptare

Avokat Ngjela jep ALARMIN: Uashingtoni ka identifikuar 20 mld $ para korrupsioni, kush janë zyrtarët shqiptarë që i kanë vjedhur në 25 vite

Avokati i njohur Spartak Ngjela thotë se në 25 vite kryeministrat, ministrat dhe kryebashkiakët shqiptarët kanë përfituar me anë të korrupsionit plot 20 miliardë...

Lajmet e fundit