Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

zyrtaret e ministrise

Ish-zyrtarët e Ministrisë së Brendshme pranojnë akuzat, Gjykata e Posaçme vendos në 3 dhjetor për dënimin e tyre

Nëntë ish-zyrtarë të Ministrisë së Brendshme kanë pranuar akuzat për shkelje të barazisë në tendera dhe kanë kërkuar të dalin në gjyq. Në seancën...

Zyrtarët e ministrisë inspektojnë ngrohjen në shkolla dhe pozojnë si ‘zotërinj’, por çfarë ndodh pas kamerave është lebetitëse

Këta që shikoni në foto janë zyrtarë të ministrisë së Arsimit të cilët po inspektojnë ngrohjen në institucionet shkollore. Siç mund...


Lajmet e fundit