Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Zv.Ministrja e Turizmit

Çmimet e larta në jug, zv.ministrja: Nuk ju çon njeri me zor, s’jemi në komunizëm…

Zv.Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit Ornela Çuçi në një intervistë ka folur në lidhje me ankesat që kanë qytetarët për çmimet gjatë sezonit turistik. Ajo...

Lajmet e fundit