Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

zv ministre e turizmit

Ish-deputetja e Dibrës merr postin e rëndësishëm, Rama e emëron si zv.ministre të Mjedisit dhe Turizmit

Ish-deputetja nga Dibra Almira Xhembulla është emëruar zv.ministre e Mjedisit dhe Turizmit. Emërimi i saj në këtë post vjen pak ditë pas emërimit si...

Lajmet e fundit