Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Zone e Lire

Nga Shqipëria apo Mali i Zi? Çani zbulon origjinën e vërtetë të Aleksandër Frangaj

“Sandër dy pyetje kam: E para më tha Bruno që të ka kushuri nga gruaja dhe e dyta sapo morëm vesh që je...

Arian Çani e zbulon, çfarë pune bënte para se të ishte i famshëm

Arian Çani është ndër gazetarët më të suksesshëm në vend, me një karrierë të gjatë televizive. Emisioni i tij “Zonë e Lirë”, është...

Merkel e dashuruar me Ramën? Bushati pranon: Ka një lloj kimie…

Vizita e Ramës në Berlin dhe takimi me kancelaren Merkel, vazhdon të mbetet ndër temat politike më të diskutuara në vend. ...

I ftuari ngatërron emision: “O Çani”. Zheji: S’jam Çani unë…e ke (Batuta)

Gazetarë, opinionistë e personazhe publike i shohim aq shpesh sa në një emision në tjetrin sa që duket se kanë nisur të ngatërrojnë edhe...

Tahiri i bën thirrje ish-shefave të Policisë në arrati: Kthehuni, dhe përballuni me drejtësinë

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte dje i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, dhe për nga sasia e lajmeve në mediat sociale,...

Saimir TAHIRI s’ka ndërmend të NDALET, ja ç’do bëjë sonte pas deklaratës së bujshme

Saimir Tahiri s’ka ndërmend të ndalet tani që u rikthye. Ish-ministri i Brendshëm befasoi ditën e djeshme jashtë ambienteve të Kuvendit,...

Politikani: Kemi një qeveri LGBT, ka dorë në këtë histori

I ftuar në ‘Zonë e Lirë’ deputeti Nard Ndoka ka folur për qëndrimin e tij në çështjen e fushatës së LGBT në gjimnazet publike...

Lajmet e fundit