Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Zone e Lire

Biseda te ‘Zonë e lirë’, del video 16 sekondëshe që predikon FUNDIN e Ramës

Mbrëmë, Edi Rama ishte te emisioni “Zonë e lirë” e Arian Çanit, në Tv Klan. Por një ‘incident’ në momentet e para të ardhjes...

Mbyllja e llotove, Rama i vendosur: Ka mbetur ndonjë tek-tuk, por do të identifikohen dhe arrestohen

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar mbrëmjen e sotme nga studio e emisionit Zonë e Lirë se pikat e basteve janë mbyllur që prej 1...

“Pse ligjet që bëj vetë unë, do më pengojnë mua të bëj ç’të dua”, cili deputet e thotë këtë?

Një ligjvënës shqiptar e thotë këtë shprehje, sipas gazetarit Arian Çani. Në emisioni Zonë e Lirë, teksa ka intervistuar presidentin Ilir...

Çani e ngacmon për debatin me gazetarët, Rama: Ata kanë qenë çerrat e tu…

Kryeministri Edi Rama është shfaqur mbrëmjen e sotme në emisionin popullor “Zonë e Lirë”, ku nuk i ka shpëtuar dot pyejtes së Arjan Çanit...

Çani zbulon të dashurën e Rezart Veleshnjës: Është brune dhe punon te Tatimet, thonë që…

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja nuk i ka shpëtuar pyetjeve për të dashurën e tij...

I publikohet video-skandali, Ardi përgjërohet mes lotësh: Si do dal në Durrës… (VIDEO)

Ai njihet si Ard Daullxhiu dhe është bërë i famshëm në emisionin “Zonë e Lirë”. Së fundmi ai është kthyer ndër...

E papritur: Arjan Çani zbulon një video-përgjim në emisionin e tij

Moderatori Arjan Çani paralajmëron se do të zbulojë një video-përgjim të ri gjatë emisionit të sotëm në “Zonë e Lirë”. Me shumë...

Lajmet e fundit