Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Zone e Lire

Basha: Nuk bëjmë koalicion me LSI, të shkojë në opozitë për të paguar faturën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mohuar se ekzistojnë një mundësi se forca e tij politike të hyjë në koalicion me Lëvizjen Socialiste...

Rama dhe Meta thyejnë ”mitet”: Ngjalat nuk ishin ngjala dhe papagalli nuk është ashtu siç duket

Rama dhe Meta rivalizojnë njëri-tjetrin, kryeministri nga Top Channel kurse kryetari i Kuvendit nga TV Klan. Edhe pse Rama e ka...

Ilir Meta i ftuar sot në mbrëmje në një emision mjaft popullor

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, do jetë i ftuar në një nga emisionet më popullore të së premtes, në televizionin “Klan”, te “Zonë e...

“Donald Lu i shokuar pas takimit, ka 1 javë që s’flet”

“Donald Lu është shokuar pas atij takimi, prandaj ka 1 javë që s’flet”, kjo është ajo çka deklaruar analisti Ilir Kulla në studion e...

Lajmet e fundit