Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

zona

Punimet në rrjet, ja zonat e Tiranës që do mbeten sot pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës, si shkak i punimeve në rrjet. Sipas njoftimit të...

Pako eksplozivi në zyrën e avokatisë, rrethohet zona pranë gjykatës në Vlorë

Policia ka rrethuar zonën e gjykatës në Vlorë. Uniformat blu bëjnë me dije se në derën e një zyre avokatie është...

OSHEE bën njoftimin, mësoni zonat e Tiranës ku do të ketë ndërprerje të energjisë

Për shkak të punimeve të planifikuara, OSHEE ka njoftuar se do të ketë kufizime të energjisë në disa zona të Tiranës. ...

Si pritet të jetë moti sot, këto janë zonat ku do të ketë reshje bore

në vendet malore: -4 °C / 9 °C. Era do të forcohet dhe do të fryjë mesatare në bregdet.

17 vjet nga krijimi i Parkut të Butrintit ish-Drejtori “leksion” me turistët

17 vjet nga krijimi i Parkut të Butrintit si institucion, Ish-Drejtori Auron Tare ka zhvilluar një takim me vizitorët, ku është ndalur tek mënyrat...

Nga e premtja, rregulla të reja për zonën Schengen

Nga e premtja, më 7 prill shtetet e BE-së do të fillojë zbatimin e rregullave të reja, për të hyrë në zonën Schengen. ...

Ceremonia mortore më e rrezikshme në Shqipëri (Video)

Kur një tragjedi rrezikon të kthehet në një tjetër tragjedi, e kjo për shkak të mungesës së infrastukturës. Një urë e shkatërruar...

Lajmet e fundit