Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

zon e e lire

Arian Çani ‘mbyll hesapet’ me KLAN dhe Aleksandër Frangajn, ja ku do shfaqet ‘Zonë e Lirë’

Arian Çani është një nga moderatorët më të suksesshëm dhe më të paguar televizivë. Ai nuk ndërron ‘kanal’ shpesh ama nuk...

Lajmet e fundit