Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

zjarri

Zjarri masiv në malin e Dukatit, flakët “përpijnë” 10 hektarë me bimësi e kullota

Vatra e zjarrit vijon të jetë aktive që prej mbrëmjes së djeshme në malin e Dukatit, në Vlorë, duke djegur bimësinë në zonë. Flakët kanë...

Dalin detaje të reja nga zjarri në Maminas, fabrika e tullave do niste punën sot, ka kushtuar 2 milion euro

Paraditen e sotme është përfshirë nga flakët një fabrikë tullash, në Maminas të Shijakut. Fatmirësisht punonjësit që ndodheshin brenda janë arritur që të evakuohen në...

I vihet flaka bujtinës në Theth, pronari ishte kthyer nga Anglia për të investuar, 3 milionë euro dëme

Disa persona të paidentifikuar i kanë vënë flakën një bujtine në Theth, në Qafë Thore mbrëmjën e djeshme. Ngjarja ndodhi në aksin që të çon...

Pamje të frikshme, edhe hekurat të shkrumbuar, pamje nga brenda magazinës së djegur te ‘Casa Italia’ (FOTO)

Pamje të frikshme këto të filmuara nga brenda magazinës së ‘Casa Italias’, ku çdo gjë është e shkrumbuar nga zjarri që ka më shumë...

Ngeci brenda kur po kërkonte 33-vjeçarin, por u shpëtua nga kolegët, zjarrfikës Përparimi: Rasti më i vështirë në gjithë karrierën time. Djalin po e...

Përparimi, një nga zjarrfikësit e shumtë që po punojnë prej 52 orësh pa pushim për të fikur zjarrin dhe për të gjetur 33-vjeçarin Arjan...

Zjarri te ‘Casa Italia’, Meta ngre ALARMIN dhe u bën thirrje institucioneve: Mos qëndroni duarkryq, bëni detyrën tuaj

Presidenti Ilir Meta ka ngritur alarmin për zjarrin e madh që ka ndodhur tek "Casa Italia" në Tiranë, ku fatkeqësisht ka mbetur brenda shefi...

Mbi 7 orë frikë dhe ankth, 33-vjeçari Arjan Sala ende nuk është gjetur, tymi del gjithandej nga pusetat (FOTO)

Frikë dhe ankth mes punonjësve të zjarrfikësve dhe familjarëve të të riut që punonte si shefi i sigurisë në magazinën e qendrës tregtare “Casa...

Zjarri në magazinën e ‘Casa Italia’, dyshohet se roja ka vdekur nga asfiksimi; nuk përgjigjet në telefon (DETAJE)

Detaje të reja janë zbuluar nga zjarri që ka rënë pasditen e sotme në magazinën e qendrës tregtare “Casa Italia”. Burime bëjnë me dije...

Zjarr në Berat, digjen dhjetëra hektarë pyje, priten forcat e ushtrisë

Dhjetra hektarë pyje janë përfshirë nga flakët në malin  e fshatit Remanicë pjesë e Njësisë Administrative Velabisht në rrethin e Beratit. ...

Shkrumbohet nga flakët ndërtesa 48-katëshe në Dubai (PAMJET VIDEO)

Një zjarr i madh ka përfshirë një ndërtesë 48-katëshe në Dubai. Bëhet me dije se zjarri fillimisht shpërtheu në katin e...

Lajmet e fundit