Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Zjarrfikesi Dashamir Muhaxhiri

‘Fiket makina dhe aty ndodhi një shpërthim’, flet zjarrfikësi që u plagos aksidentalisht pas atentatit ndaj Çapjas

Nga atentati që iu bë Ardian Çapjas ka mbetur i plagosur aksidentalisht edhe një zjarrfikës, që ka shkuar të fikë zjarrin që atentatorët i...

Lajmet e fundit