Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

zjarrfikeset

Policia njoftim zyrtar për Arjan Salën: Trupi u gjet mëngjesin e sotëm; Zjarrfikësit futen në magazinë: Mure të shembura dhe dyshemeja gjol me ujë...

Policia e Tiranës jep njoftim zyrtar për gjetjen e trupit të Arjan Salës, punonjës i shërbimit të sigurisë që prej tre ditësh ishte bllokuar...

Panik te ‘Myslym Shyri’, shpërthen zjarri brenda ashensorit të pallatit

Një zjarr i madh ka shpërthyer në ashensorin e një pallati te “Myslym Shyri” në Tiranë. Fatmirësisht në momentin që ka...

Zjarrfikës të proceduar, të arrestuar dhe dënuar. Përgjegjësi i thotë gazetarit ‘Unë jam mbreti këtu’

Emisioni investigativ Fiks Fare iu rikthye problematikave në një nga shërbimet më jetik; atij të mbrojtjes nga zjarri dhe shpëtimi. Gjatë...

Sulm i stimuluar kimik pranë Aeroportit të Rinasit, Emergjencat Civile, zjarrfikëse, urgjenca, policia nesër në vendngjarje

Reagimi i Strukturave të Përgjigjes së Parë në Incidentet që shkaktohen nga lëndët kimike do të jetë qëllimi i stërvitjes që do të zhvillohet...

Dy zjarre në Tiranë, digjet restoranti dhe një banesë

Një banesë dhe një restorant janë përfshirë nga zjarri në dy ngajrje të ndryshme disa minuta më parë në Tiranë. Banesa...

Lajmet e fundit