Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

zjarret puke

Zjarret në Pukë, OSHEE, “betejë” me flakët (DETAJE nga situata sot)

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se si pasojë e zjarreve të ditëve të fundit në Pukë janë dëmtuar përcjellës dhe...

Lajmet e fundit