Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

zjarre

Berisha i përgjigjet Ramës për zjarret: Mos flisni se do ju vijnë tërmetet

- gjate kesaj vere, si rezultat i funksionimit te narkoshtetit jane shuajtur si kurre me pare 98% te te gjitha zjarreve pa djegur...

Situata e zjarreve në Shqipëri, cilat janë zonat që po rrezikohen më shumë

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë rregjistruar 18 vatra zjarri në disa qarqe të vendit, duke shkaktuar dëme materiale. Në...

Zjarret, të gjitha qarqet në situatë alarmante, në gatishmëri 154 zjarrfikëse

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 18 vatra zjarri në pothuaj gjithë qarqet e vendit Në operacione për shuarjen...

15 vatra zjarri gjatë orëve të fundit, rrezikojnë një xhami dhe disa shtëpi banimi në Shkodër

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. ...

Lajmet e fundit