Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

zjarr

Zjarr i madh në kodrat e fshatit Peshtan, rrezikohen disa banesa në Fier

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në kodrat e fshatit Peshtan i Madh, Fier. Bëhet me dije se flakët...

Zjarr në ullishtet brenda Parkut të Butrintit, zjarrfikëset nisen drejt vendit të ngjarjes

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në ullishtet e Ksamilit, pranë aksit rrugor Ksamil-Butrint. Bëhet me dije se zjarri i madh ka...

Përfshihet nga flakët makina në ecje në Pogradec

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Kam marrë flakë një mjet tip “Benz” që ka qenë në...

Digjet në orët e para të mëngjesit në Vlorë bari veror, detajet e para

Një zjarr ka përfshirë një bar veror mëngjesin e sotëm në Jonufër. Sipas informacioneve paraprake mësohet se bari në pronësi të shtetasit O.V, banues...

Zjarri në fabrikën e sfungjerëve/ Policia: U asfiksuan 2 qytetarë, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore  

Forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur pak mëë parë shuarjen e zjarrit që përfshiu sot fabrikën e sfungjerëve në Kombinat. Fillimisht u raportua se si...

Zjarr i madh në kodrën e Kuzum Babasë, rrezikohet vendi i shenjtë

Një zjarr i madh ka shpërthyer mesditën e kësaj të hëne në Vlorë, në kodrën e Kuzum Babasë. Siç shihet dhe nga pamjet, pemët...

Zjarr masiv në fshatrat e Memaliajt, flakët afrohen shumë pranë banesave

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në fshatrat e Memaliaj, Zhulaj dhe Qesarat. Ajo që është më shqetësuese është fakti se...

Digjet në Vlorë makina e shoferes nga Tirana, mister shkaqet

Një makinë ka shpërthyer në flakë dhe ëshët djegur në pjesën e brendshme, ditën e sotme në lagjen “Pavarësia” të Vlorës. Policia thotë se makina...

Digjet një sipërfaqe me ullinj në fshatin Sherishtë në Vlorë (FOTO)

Një sipërfaqe me ullinj në fshatin fshatin Sherishtë, Vlorë është përfshirë nga zjarri. Flakët të cilat janë përhapur me shpëjtësi për shkak të erës, kanë...

Rrufeja i vuri flakën Llogarasë e Palasës, Alket Islami publikon fotot e mahnitshme të fikjes së zjarreve

Mbrëmjen e djeshme, në 23 gusht, për shkak të motit të rënduar, me rrufetë që çanë qiellin përpara fillimit të furtunës, njëra prej tyre...

Lajmet e fundit