Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

zjarr

Përfshihet nga flakët godina e një rrobaqepësie në Korçë, rrezikohet kabina elektrike

Përfshihet nga flakët godina e një rrobaqepësie në lagjen nr. 9 të qytetit të Korçës. Paraparkisht bëhet me dije se nuk ka të lënduar, pasi...

VIDEO/ Zjarri i madh rrezikon banesat në Kaninë, nis ndërhyrja me helikopter nga ajri për shuarjen e flakëve

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë ditën e sotme në Kaninë të Vlorës. Bëhet me dije se zjarri ka djegur një sipërfaqe toke...

Zjarr i madh në Kaninë të Vlorës, digjen tokat me ullinj, rrezikojnë dhe banesat

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Kaninë të Vlorës. Bëhet me dije se zjarri po djek një tokë ku ka ullishte...

Zjarr i madh në Patos, FLAKËT përparojnë me shpejtësi drejt SHTËPIVE, banorët në alarm

Një zjarr i madh ka rënë sot në kodrat e Margëlliçit në Patos. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe të madhe toke e cila është...

E rëndë/ Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, ndërron jetë një grua

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku ka ndërruar jetë një grua. Bëhet me dije se në rrugën "Celo Sinani",...

Zjarr në një tokë me ullinj një Patos, flakët rrezikojnë banesat dhe puset e naftës

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në një tokë të mbjellë me ullin në Patos të Fierit. Bëhet me dije se zjarri...

Roja bregdetare qëllon anijen turke, Ankaraja kërkon hetime dhe paralajmëron Greqinë: Nëse ndiqni aventurat, do vuani pasojat (VIDEO)

Një incident është shënuar dje në ujërat ndërkombëtare mes Greqisë dhe Turqisë, pasi roja bregdetare greke ka hapur zjarr ndaj një anije turke. Të...

Ndezi zjarr për të djegur mbeturinat, por i doli jashtë kontrollit, humb jetën 73-vjeçari në Poliçan, po tentonte të shuante fkakët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Poliçan, ku një i moshuar ka humbur jetën teksa ka tentuar të shuaj një...

Zjarr në Karaburun, zjarrfikëset nuk ndërhyjnë dot për shkak të terrenit

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në Karaburun, pranë gjirit të Shën Andreas. Mësohet se flakët janë përhapur me shpejtësi, pasi favorizohen edhe...

Tragjike/ Zjarr në një lokal karaoke, humbin jetën 32 persona

Të paktën 32 persona kanë vdekur dhe të tjerë janë plagosur nga një zjarr i madh në një kompleks karaoke në Vietnamin jugor pranë...

Lajmet e fundit