Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

zjarr

Flakët përfshijnë një sipërfaqe të madhe në Sarandë, zjarrfikëset kërkojnë ndihmë

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën me pyje dhe shkurre në vendin e quajtur Burim në Sarandë. Vatra e zjarrit ndodhet pranë...

Dy zjarre të qëllimshme në Jalë, frikësohen banorët dhe turistët

Dy zjarre të qëllimshme janë ndezur pasditen e sotme në Jalë të Himarës. Përhapja e flakëve ka frikësuar banorët dhe turistët që tashmë e...

Pylli i Semanit përfshihet nga një zjarr masiv

Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin e Semanit në Fier. Flakët janë shfaqur mesditën e sotme, ndërsa raportohet se zjarrfikëset janë nisur drejt vendit...

Zjarr në banesë, një person në gjendje të rëndë

Të paktën një person ka përsuar dëmtime të rënda pasi një zjarr masiv ka përfshirë banesën në lagjen Dërgut të Shkodrës. Policia...

Pamje apokaliptike në Kanada, evakuohen 80 mijë banorë (Video)

Plot 80 mijë banorëve në Alberta të Kanadasi iu është kërkuar të braktisin shtëpitë e tyre dhe të largohen, pas dhjetëra vatrave të zjarrit...

Tentojnë t’i vënë zjarrin shkollës, zbulohen në kohë

Disa persona të panjohur kanë tentuar t’i vënë zjarrin një shkolle në Suharekë të Kosovës. KosovaPress raporton se personat kanë hyrë nga dera kryesore...

Digjet plotësisht nga flakët një banesë, shpërthen gazi i frigoriferit

Një banesë është përfshirë nga flakët në Sarandë si pasojë e shpërthimit të gazit të frigoriferit. Banesa është djegur plotësisht ndërsa bëhet me dije...

40 hektar tokë përfshihen nga zjarri në Tropojë

Një zjarr i nisur prej ditës së djeshme në zonën e Tropojës, tashmë ka përfshirë rreth 40 hektar tokë, ndërsa ende nuk ka asnjë...


Lajmet e fundit