Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

zjarr

Përfshihet nga flakët kati i dytë i një lokali në Tiranë

Kati i dytë i një lokali në Tiranë është përfshirë nga zjarri disa minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur pranë mbikalimit të...

Përfshihet nga flakët një punishte druri në Tiranë

Një punishte druri është përfshirë nga flakët disa minuta më parë në fshatin Çerek të Tiranës. Shkaqet e rënies së zjarrit janë...

Situatë alarmante në Lezhë, pranë vatrave të zjarrit dëgjohen shpërthime

Prej disa orësh qindra zjarrfikës dhe forca të ushtrisë janë angazhuar për shuarjen e një zjarri të fuqishëm që ka përfshirë zonën pranë “Ranës...

Fotolajm / Tymi nga një vatër e madhe zjarri në Francë errëson qiellin

Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme një masiv pyjor në Vitrolles të Francës. Qindra zjarrfikës nga toka e të...

Horror në spitalin e Bagdadit, zjarri i merr jetën 12 foshnjave

“Fotografitë e marra brenda Spitalit Yarmouk tregojnë buburrecat që dalin midis pllakave të thyera, kazanë të tejmbushur me mbeturina, tualete të pisët dhe...

Zjarr masiv në kodrat me ullinj të Fierit

Një zjarr masiv ka përfshirë kodrat e ullishteve në Frakull të Fierit duke shkaktuar dëme të mëdha ekonomike. Shkaqet e zjarrit janë...

Shkon në dy numri i të vdekurve në spital, pacienti nxorri shishen me benzinë dhe i vuri flakën 47 vjeçarit

Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e një zjarri të shkaktuar brenda ambienteve të spitali Amerikan në Tiranë. ...

Flakët përfshijnë një sipërfaqe të madhe në Sarandë, zjarrfikëset kërkojnë ndihmë

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën me pyje dhe shkurre në vendin e quajtur Burim në Sarandë. Vatra e zjarrit ndodhet pranë...

Dy zjarre të qëllimshme në Jalë, frikësohen banorët dhe turistët

Dy zjarre të qëllimshme janë ndezur pasditen e sotme në Jalë të Himarës. Përhapja e flakëve ka frikësuar banorët dhe turistët që tashmë e...

Lajmet e fundit