Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

zjarr ne vlore

Përfshihet nga flakët çatia e një pallati pranë ish-Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë

Çatia e një pallati është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne pranë zonës ish-shtëpia...

Përfshihen nga zjarri kodrat me bimësi në Vlorë, digjen disa dynym tokë

Një zjarr masiv ka përfshirë diten e sotme kodrat midis fshatit Mavrovë dhe Drashovicës, në Vlorë. Zona e përfshirë nga flakët është me bimësi...

Polica gjen fajtorët, ARRESTOHEN 3 personat që “i vunë flakën Jugut” dhe kanë ngritur shtetin në këmbë (EMRAT)

Tre persona janë arrestuar, pasi akuzohen për zjarrvënie të qëllimshme në Vlorë e Sarandë. Burime bëjnë me dije se është vënë në pranga shtetasi Selim...

Bie zjarr “papritur” në Vlorë, digjet pas mesnate Audi i një gruaje

Një mjet tip Audi është shkrumbuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë. Mjeti është shkrumbuar si pasojë e zjarrit që...

Lajmet e fundit