Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

zjarr ne filadelfia

Tragjike në SHBA/ 13 persona humbin jetën dhe 2 të tjerë në gjendje kritike pas rënies së zjarrit në ndërtesën 3-katëshe

Një ngjarje e rëndë ka nddohur në SHBA, ku të paktën 13 persona raportohet se kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë në...

Lajmet e fundit