Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

zjarr ne banese

Përfshihet nga flakët një banesë pranë konviktit në Elbasan

Një banesë pranë konviktit të Elbasanit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhen forcat e policisë dhe ato...

Kishte ndezur oxhakun për t’u ngrohur, përfshihet nga flakët banesa e 82-vjeçarit në Patos, shpëton mrekullisht i moshuari

Një shtëpi është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Patos. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Grizë, ku mësohet se zjarri ka rënë në...

4 vjeçarja gjeti vdekjen për shkak të flakëve, policia zbulon detaje të reja: E ëma punonte natën…

Mëngjesi i ditës së shtunë u trondit pasi një vajzë 4 vjeçare gjeti vdekjen si pasojë e zjarrit të rënë në banesën e saj...

Ngjarje e rëndë, digjet banesa, vdes vajza 4-vjeçare në Prishtinë

Një vajzë 4-vjeçare ka mbetur e vdekur, pasi banesa ku jetonte është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotmë në Prishtinë. Mediat...

ZJARR në një banesë në Tiranë, VDES një person

Zjarri në banesë i ka marrë jetën një personi në rrugën “Gjergj Legisi” në Tiranë. Mësohet se viktima është B.G. 90...

Zjarri shkrumbon apartamentin, dëmtohet i moshuari në Elbasan

Një i moshuar ka pësuar djegie si pasojë e zjarrit që ka rënë në banesën e tij në qytetin e Elbasanit. I...

Përfshihet nga flakët një banesë, humb jetën TRAGJIKISHT një grua

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mëngjes në rrethin e Korçës. Një banesë është përfshirë nga flakët e për pasojë...

Zjarri shkrumbon banesën, policia në vendngjarje

Një shkëndijë elektrike dyshohet se ka shkaktuar zjarrin në një banesë në fshatin Gur i Zi të njësisë administrative Arras. Policia ka...

Lajmet e fundit