Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

zhduket

Zhduket i riu në Tiranë, babai i tij kërkon ndihmën e policisë: U largua nga banesa dhe nuk u kthye më

Një 34-vjeçar është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Ka qenë i ati i shtetasit S.C, i cili është paqaritur pranë Komisariatit në...

Burri i zhdukur prej dy javësh, gruaja e shqetësuar denoncon në policinë e Divjakës

Një 49-vjeçar është zhdukur në Divjakë, pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se në në Komisariatin e Policisë Divjakë, ka bërë kallëzim shtetasja Th....

Zhduket 67-vjeçari në Kavajë, bashkëshortja ngre alarmin

Një 67-vjeçar është zhdukur nga banesa pa lënë asnjë gjurmë në Kavajë. Bëhet me dije se shtetasja Gj. G., 61 vjeçe, banuese në Kavajë, ka...

Zhdukja e 15-vjeçares në Greqi, momenti kur i riu shqiptar merr të miturën nga karburanti, tre persona në pranga

Janë publikuar në media pamjet, ku në Greqi u zhduk një 15 vjeçare me një shqiptar. Videoja e publikuar nga emisioni “Tlive” e Alpha-s, tregon...

I zhdukur prej 7 ditësh, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të gjetur të moshuarin

Një 85-vjeçar nga Trebishti i Gollobordës është larguar nga shtëpia pa lanë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se prej datës 20 prill rezulton i humbur...

Zhduket 34-vjeçari nga Tirana pa lënë asnjë gjurmë, familjarët ngrenë alarmin

Një 34-vjeçar në Tiranë është larguar nga banesa pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se më 22.04.2022, shtetasja V. M., 52 vjeçe, ka kallëzuar...

Zhduket 16-vjeçarja në Vlorë, familjarët kërkojnë ndihmë për ta gjetur (Foto)

Një 16-vjeçare në Vlorë është zhdukur dy ditë më parë pa lënë asnjë gjurmë. Vajza është zhdukur dhe ka humbur kontaktin me familjen është Eliza...

Zhduket 35-vjeçarja shqiptare në Greqi, familjarët ngrejnë alarmin dhe bëjnë apel për ndihmë (FOTO-EMRI)

Një 35-vjeçare shqiptare është zhdukur në Greqi pa lënë asnjë gjurmë në Hania të Kretës. Bëhet me dije se është zhdukur shqiptarja Esmeralda Shira 35-vjeçe,...

Tiranë/ Nëna denoncon zhdukjen e vajzës 16-vjeçare: U largua nga banesa

Një nënë nga Tirana ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj 16-vjeçare nga Tirana. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetesja A.R, 32 vjeç më...

Ishte kthyer nga Italia 4 ditë më parë, por nuk kishte shkuar në shtëpi, zhduket 24-vjeçarja në Tiranë

Një vajzë 24-vjeçare rezulton e zhdukur prej 4 ditësh. Dje babai i të resë ka bënë denoncimin në Polici, duke thënë se vajza është...

Lajmet e fundit