Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

zhaneta metani

Trafikimi i fëmijëve në Selanik, policia merr në pyetje motrën dhe djalin e Zhaneta Metanit

Policia e Tiranës ka nisur hetimet në lidhje me trafikimin e fëmijëve në Selanik nga Përparim Ademi. Ditën e sotme është...

Zbulohet marrëdhënia mes Kristinës dhe Zhanetës para vrasjes, dy motrat ishin rrahur me njëra-tjetrën për tradhtinë ndaj Përparim Ademit

Ditën e sotme ka dalë një detaj tjetër në lidhje me marrëdhënien mes dy motrave Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani. Në...

Dalin FOTOT/ Kush është gruaja e Përparim Ademit, kishte pranuar lidhjen e burrit të saj me dy motrat

Vrasja e dy motrave në Astir ka tronditur mbarë opinionin shqiptar. Përparim Ademi vrau me breshëri plumbash Kristina Bardhin dhe Zhaneta...

Ishte dëshmitar i vrasjes makabre, flet djali i Zhaneta Metanit: Flokët e mamit tim kanë dalë me gjithë kafkë, ai ishte i rrezikshëm

Djali i njërës prej motrave që ka parë të gjithë ngjarjen e vrasjes së nënës dhe tezes së tij ka treguar të gjithë ngjarjen....

Zbulohet se për kë bëhej xheloz Përparim Ademi, një ditë para vrasjes së dy motrave kishte marrë me forcë në hotel Zhaneta Metanin (DETAJET...

Detaje të reja janë zbuluar nga romanca e Përparim Ademit me dy motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi. Ngjarja e rëndë...

Lajmet e fundit