Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

zhame-sektor

Grabitje më armë në Lushnje, persona të paidentifikuar kërcënojnë rojën e një firme uji dhe marrin paratë

Një grabitje me armë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnje, në vendin e quajtur Zhamë-Sektror.Paraprakisht, bëhet me dije se kanë qenë...

Lajmet e fundit