Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

zgjehdjet e 2021

Kryeministri i Spanjës uron Ramën për mandatin e 3-të: Do vazhdojmë të mbështesim aspiratat e Shqipërisë evropiane

Kryeministri i Spanjës, Pedro Sanchez, ka uruar kryeministrin Edi Rama për mandatin e tretë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Sanchez i ka...

Vasili optimist: PS ka avantazh, por nuk janë numëruar ende votat në zonat që mbështetsin LSI dhe opozitën

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një deklaratë për media është shprehur optimist. Ai tha se PS ka një avantazh, por që ende nuk janë...

Rritet pjesëmarrja në votime në orën 12.00, Tirana sërish në vend të parë, (REZULTATI – 27.18%)

KQZ raporton se deri në orën 12.00 kanë votuar 27.18 përqind e personave sipas të dhënave që janë marrë nga qendrat e votimit. Tirana sërish...

Lajmet e fundit