Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

zgjehdje 2021

“Fitore, fitore, fitore!” Socialistët e Elbasanit brohorasin emrin e Taulant Ballës, numri 2 i PS jep lajmin: Kemi marrë mandatin e 9-të! (FOTO)

“Fitore, fitore, fitore!” Partia Socialiste merr mandatin e nëntë në qytetin e Elbasanit. Numërimi në Pallatin e Sportit sapo ka përfunduar dhe brohorimat e...

Dalja e parë e PD këtë mëngjes, Tabaku nga selia: Njësia 10 provoi NDRYSHIMIN, PD është rritur me 30 përqind, PS ka rënë

Jorida Tabaku cilësoi rezultatin e njësisë 10 si entuziast për PD, pasi sipas saj, PD është rritur në këtë zonë me 30 përqind. Rezultatet...

Agron Shehaj, kandidati “surprizë” i PD që po trondit pozitat e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës

Tashmë është e qartë ngë kutitë e numëruara që Partia Socialiste dominon në qarqet kryesore të vendit duke ruajtur një trend progresiv votash, raporton...

Lajmet e fundit