Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

zgjedhjet pd

Zgjedhjet për kryetarin, PD jep informacion të rëndësishëm për të gjithë demokratët: Qendrat e votimit dhe orari

Tashmë çdo gjë është gati për zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike ditën e nesërme. Të gjitha materialet zgjedhore janë shpërndarë...

Lajmet e fundit