Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

zgjedhjet ne PS

Zgjedhjet në PS, Rama: Kryetarët të mos merren me futjen e njerëzve në punë! Punësimet politike në administratë i trashëguam nga LSI

Kryeministri Edi Rama thotë se zgjedhjet për kryetarët e rinj të Partisë Socialiste janë të rëndësishme në këndvështrimin politik më tepër sesa atë të...

RAMA del nga mbledhja e PS dhe flet për herë të parë për zgjedhjet: Ka ardhur koha të zgjedhim KRYETARIN e partisë

Edi Rama ka folur për mediat fill pas mbledhjes së kryesisë së PS ku u vendos që kongresi të mbahet më datë 29 shkurt....

Zgjedhjet në PS, Berisha: S’ka rezultat se është vjedhur serveri i votimit dixhital

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se arsyeja e mospublikimit të rezultatit të zgjedhjeve për delegatë në Partinë Socialiste është vjedhja e serverit të votimit elektronik....

25 mijë anëtarë të PS-së votojnë për delegatët, Balla: Lezha dhe Dibra votojnë të shtunën

Procesi për zgjedhjen e delegatëve dhe Kongresi i Partisë Socialiste, duket se ka qenë kryefjala e mbledhjes së sotme të grupit parlamentar të PS-së....

Ben Blushi: Edi Rama me mandat të grabitur. Ka frikë nga zgjedhjet dhe nuk ka burrninë ta thotë

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, një një deklaratë për media në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PS, tha se do të...

Gara për PS, statuti penalizon Ben Blushin

Pavarësisht sfidës që Ben Blushi i bëri dje Edi Ramës për të garuar për postin e kryetarit të partisë, mundësitë që kjo gjë të...

Lajmet e fundit