Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

zgjedhjet ne pd

Xhelal Mziu i pari që uron Bashën: Fitore spektakolare, në qarkun e Dibrës ka marrë mbi 95% të votave

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, Xhelal Mziu, është i pari që ka uruar Lulzim Bashën për fitoren në zgjedhjet...

Kreshnik Spahiu: I kërkova Kadillit, Editit dhe Agronit të hiqnin dorë nga gara, tani u ka mbetur vetëm të urojnë Ramën për mandatin e...

Ditën e sotme në Partinë Demokratike u zhvilluan zgjedhjet për kryetarin e ri, të cilat u shoqëruan me akuza të shumta, pasi shumë anëtarë...

DENONCIMI I RËNDË/ Përfaqësuesja e Agron Shehajt: Çim Babasi më DHUNOI dhe më nxori jashtë qendrës së votimit, Albana Vokshi urdhëroi që unë të...

Një denoncim i rëndë është bërë nga Enkeleda Çela, përfaqësuesja e kandidatit për deputet të PD-së, Agron Shehaj.Në një postim në rrjetet sociale ajo...

Kryetari i PD në Devoll refuzon të votojë: Në shenjë solidariteti me të gjithë demokratët që iu mohua e drejta për të zgjedhur

Ditën e sotme në Partinë demokratike janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë, ku garonin Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

SKANDALI / Te njësia ku ka lindur Basha kanë votuar 111% e votuesve! Te njësia 4, kanë votuar 99.9% (Ku janë mbushur kutitë?)

Parregullsi të mëdha e kanë shoqëruar procesin e votimit për kreun e ri të Partisë Demokratike, por çudia ka ndodhur në zonën ku Lulzim...

Lulzim Basha udhëheq pothuajse në të gjitha qendrat e votimit, këto janë rezultatet paraprake të zgjedhjeve në PD

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, ku kandidonin Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli.Pas përfundimit...

Mësohet arsyeja, ja pse Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj nuk votuan për kreun e ri të Partisë Demokratike

Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj, dy deputetët e zgejdhur të PD-së në qarkun e Lezhës, nuk kanë votuar ditën e sotme për kreun e...

Agron Shehaj mposht Bashën në Selenicë, Kadilli dhe Harxhi marrin vetëm nga 1 votë. Në Delvinë fiton thellë kryedemokrati

Agron Shehaj ka marrë numrin më të madh të votave në Selenicë, në zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike.Ai është votuar nga...

Katër ditë më parë e telefonuan për të votuar në njësinë 8, hiqet nga lista e votimit anëtari i Këshillit Kombëtar Indrit Hoxha

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, por shumë nga anëtarët e PD-së nuk e kanë gjetur emrin...

Zgjedhjet në PD/ Përfundon numërimi i votave në Maliq dhe Kolonjë, ja cili kandidat ka marrë më shumë vota

Ka përfunduar numërimi i votave për kryetarin e ri të Partisë Demokratike në Maliq dhe Kolonjë.Në Maliq nga 517 votues, Lulzim Basha ka arritur...

Lajmet e fundit