Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

zgjedhjet FRPD

Zgjedhjet në FRPD, Këlliçi uron pasuesin e tij: Kapitull i ri, të kurorëzohet me rikthimin e Partisë Demokratike në pushtet

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi njëkohësisht ish-kryetar i FRPD-ka uruar pasuesin e tij në Forumin Rinor të PD-së, Besart Xhaferri. Përmes një postimi në...

Denoncimi: Në zgjedhjet e FRPD votuan 38 dhe 39-vjeçarë (Foto)

Forumi Rinor i Partisë Demokratike mbajti zgjedhjet për kreun e ri, jo pak të kontestuara për parregullsi. Denoncime të shumta u bënë në lidhje me...

Lajmet e fundit