Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

zgjedhjet 021

Nga Erdogan te Mitsotaqis dhe Di Maio, ndërkombëtarët telefonojnë Ramën dhe e urojnë për fitoren

Kryeministri Edi Rama ka marrë telefonatat e para uruese nga liderat e vendeve fqinje, pas rezulattit pozitiv në zgjedhjet parlamentare të 2021. Pak minuta më...

Lajmet e fundit