Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

zgjedhje2021

KAS shqyrton sot kërkesat ankimore për rezultatin e zgjedhjeve, PD-ja paraqet të gjitha ankesat

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve është mbledhur ditën e sotmë për të shqyrtuar ankesat e PD-së dhe LSI-së për...

Alfred Cako “godet” sërish: Tregon mënyrën si janë manipuluar zgjedhjet nga Baton Haxhiu!!!

Botuesi dhe konspiracionisti Alfred Cako ka bërë një postim në rrjetet sociale në lidhje me procesin e zgjedhjeve në Shqipëri. Sipas tij, zgjedhjet janë të...

“Nuk e prisja epërsinë e PD”, Paulin Sterkaj i zhgënjyer nga humbja në Malësinë e Madhe: Shkodra nuk penalizohet, e marrin me vonesë mesazhin...

Paulin Sterkaj, kandidati i Partisë Socialiste në Shkodër ka folur për mediat pasi ka pësuar humbje në zonën e tij në Malësinë e Madhe....

“Ka shpresë për përmbysje”, Gert Bogdani: Votat e LSI u kthyen te PD-ja, prandaj ka këtë rënie

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gert Bogdani, është shprehur se Partia Demokratike ka ende mundësi për të rekuperuar mandate në Tiranë.Ai u shpreh se votat...

Zv.ministri socialist bën llogaritë: PS ka 72 mandate të sigurt, por është në garë të plotë për 5 të tjera

Zv.ministri i Arsimit, Oltion Rrumbullaku, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë llogaritë për ndarjen e mandateve të zgjedhjeve të 25...

Erion Veliaj flet nga selia e PS: Kemi marrë fitore të madhe në “Malësinë e Tiranës”, u themi kundërshtarëve që do të jemi edhe...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka dalë në një konferencë “live” nga selia e PS, duke u shprehur se Partia Socialiste ka arritur një...

Yuri Kim vizitë “blic” në Elbasan, inspektim në qendrën e numërimit të votave

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim pas inspektimit në qendrën e numërimit 39, te Muzeu Kombëtar  në Tiranë, është nisur drejt Elbasanit  për të parë nga...

Tensione në një qendër numërimi në Vlorë, vëzhguesit e PS dhe PD përplasen për votën në fletën e votimit

Një incident është shënuar në në një qendër numërimi të vendosur në Pallatin e Sportit në Vlorë. Vëzhguesit dhe numëruesit e PD dhe PS janë...

“77 mandatet janë të mundshme”, Bushati: Basha nuk fiton dot as kutitë e njësisë së vet

Kandidati për deputet i PS, Ervin Bushati është shprehur se numërimi ky ka qenë procesi më i bukur dhe më i mbarë i zgjedhjeve...

Celibashi u bën thirrje numëruesve: Nuk ka justifikim ndërprerja e procesit, duhet të zëvendësohen menjëherë

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi u ka bërë thirrje numëruesve që të mos e ndalojnë punën e tyre në asnjë moment. Përmes...

Lajmet e fundit