Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
72 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

zgjedhje te lira

Agron Duka përshëndet qendrimin e Matthew Palmer pas bisedës me liderët politikë: SHBA kërkon zgjedhje të lira dhe të ndershme, mesazhi është i qartë

Kreu i PAA, Agron Duka ka përshëndetur qendrimin e zv.ndihmës-sekretarit të shtetit z. Palmer, që pas bisedimeve me krerë të shtetit dhe politikës, kërkon...

Lajmet e fundit