Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

zgjedhje 2021

Ndodh ÇUDIA në Fushë-Krujë/ Prej dy muajsh ka dalë nga qelia, qytetarin s’e lënë të votojë, i kërkojnë të kthehet në burg

Një qytetar nga Fushë-Kruja po e sarollasin për të votuar, pasi "nuk e lejojnë" të shprehë vullnetin e tij. Ai ka dy muaj që...

“Korça po voton për PD, janë orët e fundit të Ramës”, televizionet i heqin sinjalin Salianjit: Po bën politikë, deri në 19:00 flasin shqiptarët

Drejtuesi politik i PD në Korçë, Ervin Salianji ka folur për mediat sot në orën 14:30 ku nuk ka nguruar të japë dhe mesazhe...

Nga Tirana në Elbasan, Ilir Meta shfaqet në shfaqet në Shijak: Ka radhë të gjata dhe pjesëmarrje të lartë, për çdo shqetësim kam këtu...

Presidenti Ilir Meta është shfaqur pak minuta më parë në Shijak. Nga Tirana ku ishte në mëngjes, e më pas në Elbasan, kreu i...

Policia procedon Enkelejd Alibeajn, me 20 anëtarë të “strukturës për mbrojtjen e votës” i rrethuan shtëpinë kryetares së PS, në mes të natës

Enkelejd Alibeaj dhe 20 militantë të Partisë Demokratike, procedohen penalisht nga Policia e Divjakës, pais në orët e vona të mbrëmjes së djeshme kanë...

Votoi fillimisht PD, filmoi votën e prishi fletën, pastaj votoi LSI e fotografoi votën…30 vjecari arrestohet në flagrancë (HISTORIA)

E ka menduar si një shaka, por tashmë Granit Sulku do të kalojë disa kohë brenda komisariateve të policies, raporton newsbomb.al. Sulku, pasi ka marrë...

Incident në Memaliaj, ish-shefi i Policisë Arjanit Arapi përplaset me militantë të PD dhe LSI, i pranishëm dhe ministri Çuçi

Një incident raportohet se ka ndodhur paraditen e sotme në Mameliaj, ku ish-drejtori i Policisë Arjanit Arapi është përplasur me mbështetës të PD dhe...

“EVROPA po ju vëzhgon”, Luigi Soreca i BE shprehet i kënaqur nga procesi i deritanishëm: Eshtë dita juaj e rëndësishme

Ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreka nga qyteti i Elbasanit tha se Evropa po ju vëzhgon. Ai bëri thirrje që qytetarët të dalin...

Lajmet e fundit