Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

zgjedhje '

Veliaj dhe bashkëshortja e tij mbërrijnë në qendrën e votimit: Shpresoj ta kuptojnë të gjithë se vota është me e fortë se plumbi

Ka mbërritur në qendrën e votimit kryebashkiaku Erion Veliaj së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa. Veliaj me bashkëshorten kanë votuar në Tiranë në...

Lajmet e fundit