Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Zgjedhja e presidentit

Arta Dade synon Presidencën, ‘i shkel syrin’ LSI-së

Arta Dade do të jetë deputete edhe në legjislaturën tjetër. E ftuar në “Tonight Ilva Tare”, Dade tha se koalicioni me LSI duhet të...

Nishani në fund të mandatit, edhe pak muaj nga zgjedhja e presidentit të ri, ja afatet

Bujar Nishani është në fund të mandatit të parë si president i Republikës së Shqipërisë dhe Kuvendit i duhet të zgjedhë pasardhësin e tij....

Lajmet e fundit