Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

zgjedhet e 2021

VIDEO: Partia Demokratike pranon humbjen edhe në Gjirokastër, Tritan Shehu i jep dorën Kumbaros dhe Çuçit

Partia Demoktrate ka pranuar humbjen edhe në qarkun e Gjirokastrës. Pas përfundimit të numërimit të të gjitha kutive, Partia Socialiste mori 24531 vota, duke...

Ilir Meta: Kanë zgjedhur qëllimisht kutitë për demoralizimin e rivalëve, askush të mos tjetërsojë votën (MESAZHI)

Ka qenë shumë aktiv ditën e djeshme dhe në fillimin e procesit të numërimit. Sot në mëngjes, Presidenti Ilir Meta ka dhënë mesazhin e...


Lajmet e fundit