Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

zgjdhjet pd

Harxhi thirrje demokratëve: Atyre që i është mohuar e drejta për të votuar të përcjellë arsyet

Kandidatja për kryetare e PD, Edith Harxhi edhe një herë ka falenderuar të gjithë demokratët që kanë votuar. Me anë të një postimi në rrjetet...

“Votimet në PD kanë filluar me një standard të ulët” Shehaj denoncon: Vëzhguesit e mi janë përjashtuar, po mbledhim fakte…

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Agron Shehaj ka bërë një denoncim duke thënë se votimet në PD kanë nisur me një standart shumë...

Basha “privatizon” PD në rrjetet sociale, “eleminon” të gjithë kandidatët që garojnë përballë tij

Zgjedhjet për kreun e Partisë Demokratike po afrojnë, pasi më 13 qershor të gjithë demokratët do të votojnë dhe do të vendosin për kreun...

Lajmet e fundit