Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

zgejdhjet ne pd

FOTO/ Në PD nuk e kanë problem, Genc Pollo i pashqetësuar kapet “mat” duke fotografuar votën

Ish-ministri Genc Pollo është kapur “mat” duke fotografuar votën, pasi kishte votuar për kreun e ri të Partisë Demokratike.Ai shihet i qeshur duke i...

Xhelal Mziu: Më shumë se 30-40% e socialistëve duan që Basha të jetë në krye të vendit, rezultati i 25 prillit tregoi rritje për...

Ditën e sotme zhvillohen zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Dmeokratike, kun ë garë përballë Lulzim Bashës janë Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

SKANDALI në PD/ Kandidati për deputet në zgjedhjet e 25 prillit dhe ish-deputetja nuk gjejnë emrat në listën e votuesve dhe nuk lejohen të...

Ditën e sotme po zhvillohen zgejdhjet për kryetarin e ri të Partisë Dmeokratike, kun ë garë janë Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

Gazment Bardhi mesazh të “paanshëm”: Ftoj të gjithë anëtarët e PD-së të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet për kryetarin e ri

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në një postim në rrjetet sociale u ka bërë thirrje anëtarëve të Partisë Demokratike që të...

PLAS mes Kokalarit dhe Kadillit/ Aktivistja: E hapët varrin vetë me kandidimin tuaj, gënjen se ke qenë i persekutuar; Kandidati për kryetar: Në gjakun...

Një debat i fortë është zhvilluar mes kandidatit për kryetar të PD-së Fatbardh Kadilli dhe aktivistes shqiptare në SHBA, Evi Kokalari në emisionin “Spotlight”.Aktivistja...

Përjashtimi i Ibsen Elezit nga gara, reagon Edith Harxhi: Akt i rëndë për një parti të djathtë, këtë betejë do ta vazhdojmë si grup,...

Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, ka reaguar pas skualifikimit nga gara të Ibsen Elezit nga Kryesia e PD-së.Me anë të një...

Lajmet e fundit